Wiktor Blada trzeci w III Rundzie Pucharu Polski w konkurencji pistolet pneumatyczny

Dział: Aktualności
08/06/2021 - 10:32
Zawody strzeleckie rozgrywane były we Wrocławiu od 3 do 6 czerwca. Zawodnik Okręgowego Klubu Strzeleckiego 10-tka, junior Wiktor Blada stanął na podium.

- Ta lokata jest potwierdzeniem i kontynuacją dobrej formy Wiktora widocznej również na Mistrzostwach Europy, które odbyły się pod koniec maja w Osijeku w Chorwacji gdzie w tej konkurencji był 15 - mówi prezes 10-tki Sławomir Dziegieć. I dodaje, że w pozostałych startach III Rundy Pucharu Polski Wiktor zajmował lokaty w pierwszej 10. - Pistolet sportowy 8. miejsce, pistolet szybkostrzelny 7. miejsce i pistolet dowolny 6. miejsce - wylicza.

[CZYTAJ] Łuszczyn: Samorządowa bohaterszczyzna. Ręce same do braw się składają [Danie(l) dnia]

blada trzeci 2

(fot, 10-tka)

W ostatnie weekend strzelali też inni zawodnicy 10-tki, w zawodach zorganizowanych przez stowarzyszenie KABAR Łódź, które odbyły się 6 czerwca na strzelnicy w Okręglicy. I mają się czym pochwalić. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Krzysztof Nagły w konkurencji PM 50 m., Tomasz Niezabitowski w konkurencji strzelba dynamiczna standard, oraz Adam Pobudejski w konkurencji strzelba dynamiczna otwarta, w tej konkurencji trzeci był Tomasz Niezabitowski.

Również 3. miejsca zajęli Arkadiusz Zabłocki w konkurencji karabin centralnego zapłonu, a Adam Pobudejski w konkurencji Karabin dynamiczny Adam Pobudejski.

Slider