Wicewojewoda łódzki Krzysztof Ciecióra: ja się jeszcze jakoś trzymam

Dział: Aktualności
13/10/2020 - 13:59

Jak informuje biuro prasowe wojewody łódzkiego, pierwszy wicewojewoda łódzki Karol Młynarczyk odebrał pozytywny wynik testu na Covid-19. Jak mówi Gazecie drugi wicewojewoda, radomszczanin Krzysztof Ciecióra, on prawdopodobnie nie będzie musiał iść na kwarantannę. Nie miał kontaktu z Młynarczkiem.

 Krzysztof Ciecióra rocznica KWP

Krzysztof Ciecióra podczas uroczystości rocznicowych utworzenia Konspiracyjnego Wojska Polskiego przy pomniku KPW (ul. Armii Krajowej) - 20 września 2020 r.

Karol Młynarczyk w weekend poczuł się źle, w poniedziałek nie przyszedł już do pracy, a dzisiaj otrzymał potwierdzenie badania – jest zakażony Covid-19.

Aktualnie wicewojewoda przebywa w izolacji, chorobę przechodzi łagodnie i czuje się
dobrze. Wszystkie swoje obowiązki wypełnia zdalnie – zapewnia biuro prasowe. I przypomina, że wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński kończy kwarantannę, również pracuje zdalnie i od piątku 16 października wraca stacjonarnie do pracy. Wojewoda miał kontakt z osobą zakażoną.

- Zostałem tylko ja - śmieje się Krzysztof Ciecióra i zapewnia, że czuje się dobrze. Wypełnia swoje obowiązki. - Ja się jeszcze trzymam - dodaje.