Weekendowa akcja zbiórki podpisów dla kandydata Rafała Trzaskowskiego

Dział: Aktualności
06/06/2020 - 13:39

W sobotę członkowie Koalicji Obywatelskiej zbierali podpisy pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego na prezydenta RP w trzech punktach w mieście

zbieranie podpisów1

Do akcji zbierania podpisów na liście poparcia dla Rafała Trzaskowskiego włączyli się członkowie Koalicji Obywatelskiej i przedstawiciele samorządu.

Mieszkańcy mogli złożyć podpis podczas robienia zakupów. W trzech punktach na terenie miasta: pod Lidlem przy ul. Jagiellońskiej, przy centrum handlowym na ul. Leszka Czarnego oraz na Era Parku.

- Zaczęliśmy w czwartek. W pierwszym dnia zebraliśmy 851 głosów. Następnego dnia było to już ponad 1450 głosów. Myślę, że bardzo sprawnie to idzie. Mieszkańcy specjalnie przychodzą w te miejsca, gdzie wiedzą, że można nas spotkać. Powiadamiają się o tym przez internet. Myślę, że taki krótki termin na zebranie podpisów stanowi element mobilizacji dla osób, które chcą głosować na Rafała Trzaskowskiego - mówi Jakub Jędzrzejczak, wicestarosta radomszczański.

W niedzielę około godz. 10.00 będzie kontynuacja zbiórki. Codziennie o godz. 18.00 można też złożyć podpis pod Ratuszem.