W Radomsku zmarł 44-latek z covidem. Nie miał chorób współistniejących

Dział: Aktualności
19/11/2020 - 14:14

Jak informuje biuro prasowe wojewody łódzkiego, w ostatniej dobie w naszym województwie zmarły 32 osoby zakażone koronawirusem. Wśród ofiar 11 to mieszkańcy Radomska i powiatu. Część z nich przebywała w szpitalu w Radomsku, część w innych szpitalach w województwie. Najmłodszą ofiarą Covid-19, mężczyzna nie miał żadnych innych chorób nazywanych współistniejącymi, jest 44-latek, który był hospitalizowany w Szpitalu Powiatowym w Radomsku.

Zmarli to:

- 58-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.
- 63-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. N.Barlickiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.
- 73-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.
- 79-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.
- 82-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.
- 82-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.
- 84-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu kutnowskiego.
- 89-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łowiczu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.
- 89-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łęczycy. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łęczyckiego.
- 89-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łęczycy. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łęczyckiego.
- 90-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.
- 44-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.
- 53-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego-wschodniego.
- 59-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.
- 62-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. N. Barlickiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
- 62-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.
- 65-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
- 65-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.
- 65-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łasku. Pacjent pochodził z powiatu łaskiego.
- 67-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łęczycy. Pacjent pochodził z powiatu łęczyckiego.
- 70-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
- 70-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.
- 70-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.
- 72-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łowiczu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego
- 75-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.
- 77-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w Klinice Rehabilitacji Ortopedycznej i Pourazowej w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
- 80-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
- 80-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.
- 80-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Zduńskiej Woli. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zduńskowolskiego.
- 86-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.
- 88-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.
- 90-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

covid lodz 

Jak informuje rzecznik prasowy, w województwie łódzkim jest 1289 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 1928 osób wyzdrowiało.
Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:
 Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 54337
 Liczba osób aktualnie zakażonych: 30493
 Liczba osób objętych kwarantanną: 24364
 Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 943
 Liczba osób, które wyzdrowiały: 23178
 Liczba osób, które zmarły: 666
Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 2253
Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to - 54337.