W Przedborzu działał salon gier hazardowych. Policja ponownie go zamknęła

Dział: Aktualności
23/07/2021 - 12:45
W Przedborzu policja zamknęła nielegalny salon gier. Funkcjonariusze radomszczańskiej policji na prośbę kolegów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy ponownie zaplombowali lokal.

Policja z Bydgoszczy od pewnego czasu prowadzi śledztwo dotyczące urządzania i prowadzenia nielegalnych gier hazardowych w salonach na terenie całego kraju. Proceder odbywał się w lokalach, które udawały punkty sprzedaży kryptowalut. Taki sam znajdował się w Przedborzu.

Już jakiś czas temu został zamknięty przez miejscowych funkcjonariuszy na polecenie kolegów z Bydgoszczy. Prawdopodobnie dochodziło tam do nielegalnej działalności hazardowej. Teraz ponownie policjanci na prośbę kolegów z Bydgoszczy, w ramach służbowej pomocy prawnej, zabezpieczyli lokal. Konieczna była wymiana zamków w drzwiach oraz wymiana plomb, które zostały uszkodzone i zerwane.
- Dokonaliśmy w tym miejscu czynności. Teraz czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Gospodarzem prowadzonego postępowania jest Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy – mówi podinsp. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

[CZYTAJ] Mieszkaniec Dziepółci: wójt Radczyc nas oszukał. Ta droga to dramat

220088460 1440013306373935 9189250114022962624 n

(Zdj. nadesłane przez Czytelnika)

Udział w grach hazardowych w tych lokalach był możliwy po wpłaceniu pieniędzy do bankomatów BITCOIN. Gracze otrzymywali z nich kupony z kodami QR, które skanowali za pomocą kamer komputerów. Wygrane z gier wypłacał również bankomat BITCOIN.