Viki Gabor wystąpi na Targowicy. Chcesz jej posłuchać? Musisz mieć wejściówkę

Dział: Aktualności
06/08/2020 - 09:39

Epidemia koronawirusa wciąż utrudnia nam życie. Kiedyś taki koncert odbyłby się w parku Solidarności i byłby otwarty. Dzisiaj trzeba przestrzegać zasad bezpieczeństwa i stąd wejściówki.

 viki 1596627934

(fot. UM)

Na sobotę 29 sierpnia zaplanowany jest rodzinny piknik organizowany przez miasto Radomsko, który zakończy wakacje. Tym razem w dwóch lokalizacjach. W parku Świętojańskim i na miejskiej Targowicy.

Na finał pikniku koncert Viki Gabor, która wystąpi na Targowicy. Jej fani nie wejdą na bez wejściówek, a te można odbierać 11 i 20 sierpnia.Trzeba utrzymywać dystans społeczny, stąd ograniczenie liczby widzów. 

Najpierw w parku konkursy sportowe i muzyczne, stoiska gastronomiczne i te z zabawkami i pamiątkami. A o 20 koncert Viki. Obejrzy go około 700 widzów.

Jak informuje Urząd Miasta, żeby wejść, trzeba będzie posiadać bezpłatne wejściówki. Będzie można je odebrać, jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2, we wtorek 11 sierpnia w godz. 10.00-12.00 i w czwartek 20 sierpnia w godz. 15.00-17.00 w kasie budynku administracyjnego na placu targowym.

W każdej puli będzie po 300 wejściówek. Pozostałe będą nagrodami w konkursach organizowanych przez Miasto Radomsko oraz lokalne media.

Uczestnicy koncertu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy i aktualnych wytycznych sanitarnych związanych z COVID-19. Regulamin będzie dostępny na stronie radomsko.pl i w miejscu imprezy. Należy pamiętać o maseczkach i zachowaniu odstępów.