×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 397.

[UWAGA!] Od piątku Reymonta będzie zamknięta. Do września. Ruszają prace w centrum

Dział: Aktualności
14/05/2019 - 16:43

-Planowo już od piątku 17 maja zamknięta będzie ulica Reymonta na odcinku od ul. Narutowicza do ul. Żeromskiego wraz ze skrzyżowaniem. Warunkowo zamknięta będzie też ul. Żeromskiego- podaje dziś Urząd Miasta.

centrum

Dla kierowców zapowiadają się spore utrudnienia. Już od poniedziałku 20 maja ruszają prace nad nad remontem w centrum. Zamknięcie drogi zaplanowano na weekend, aby mieszkańcy mogli oswoić się z nową organizacją ruchu w warunkach zmniejszonego natężenia.

Radomszczanie mieszkający przy odcinku drogi, gdzie planowana jest przebudowa, będą mogli dojechać do swoich posesji wyłącznie od strony Placu 3 Maja (obok poczty) oraz od strony alei Jana Pawła II. Wlot od strony ulicy Narutowicza zostanie wyłączony dla ruchu drogowego, aby nie stwarzać zagrożenia bezpieczeństwa na skrzyżowaniu. Dojazd do ul. Żeromskiego również dostępny będzie jedynie dla mieszkańców, pojazdów zaopatrzenia i taksówek. Do budynku pocztowego będzie można dojechać od strony ulicy Piłsudskiego, jednak należy mieć na uwadze, że na samej ulicy, mimo zamknięcia ul. Reymonta, obowiązywać będzie zakaz postoju.

Prace mają się zakończyć do końca września tego roku.

 cetrum przebudowa

(fot.UM)