Uwaga! Dzisiaj punkt szczepień w bursie przy Piastowskiej nieczynny. Zabrakło szczepionki

Dział: Aktualności
04/05/2021 - 08:32
Dzisiaj miał zostać uruchomiony drugi w naszym powiecie Punkt Szczepień Powszechnych przeciw Covid-19, ten w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu. Ruszy jutro, bo zabrakło szczepionek, o czym wiadomo było już w zeszłym tygodniu.

Brak szczepionek oznacza również, że dzisiaj nieczynny jest punkt przy w Bursie Szkolonej przy ul. Piastowskiej 21 w Radomsku. A od jutra, od środy 5 maja, szczepienia będą wykonywane według harmonogramu, ale w mniejszej ilości. W związku ze zmniejszoną ilością dostarczanych szczepionek, dziennie w każdym z punktów działających na terenie powiatu radomszczańskiego będzie szczepionych nie po 200, a po 100 osób.

[CZYTAJ] Miłosz nie może nawet płakać: „Mamy ogromny żal do lekarzy" [Potrzebna pomoc]


masowy punkt szczepień 2

Punkt w bursie był pierwszym, pilotażowym w województwie łódzkim

Punkt Szczepień Powszechnych w Bursie Szkolnej nie rejestruje na szczepienia. Odbywają się one zgodnie z harmonogramem Narodowego Programu Szczepień. Aby można było się zaszczepić, należy najpierw zarejestrować się w systemie NFZ. Można to zrobić telefonicznie, za pośrednictwem całodobowej i bezpłatnej infolinii; 989 lub elektronicznie - poprzez e-Rejestrację dostępną na na stronie internetowej pacjent.gov.pl.

Slider