Urząd Miasta zamyka się na dwa tygodnie, prezydenci nie przyjmują interesantów

Dział: Aktualności
15/10/2020 - 09:20

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, klientów Urzędu Miasta Radomska od poniedziałku 12 października br. (przez najbliższe 2 tygodnie) prosimy o załatwianie wszelkich formalności za pomocą telefonów, platformy e-PUAP i poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - informuje radomszczański magistrat.

 UM

A jeśli petent nie może swojej sprawy załatwić w ten sposób, dokumenty może złożyć w Punkcie Obsługi Interesanta przy głównym wejściu do urzędu miasta.

Do budynku jednorazowo będą mogły wejść dwie osoby. Wejście od strony Sądu Rejonowego i winda są zamknięte. Dodatkowo przy wejściu do budynku ustawiona będzie specjalna skrzynka podawcza.

We wtorki do odwołania prezydenci nie będą przyjmować interesantów. Można się kontaktować telefonicznie - 44 685-45-10. Również do odwołania zawieszono wszystkie dyżury radnych w urzędzie miasta.

Punkt MPK oraz kasa w urzędzie też są zamknięte.

Klienci Urzędu Stanu Cywilnego mogą składać dokumenty jedynie za pomocą skrzynki znajdującej się w holu, sprawy najpilniejsze: bieżąca rejestracja urodzeń, małżeństw i zgonów, można załatwić dzwoniąc pod numer 44 685-45-52 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie numery kontaktowe do poszczególnych wydziałów dostępne są na stronie www.radomsko.pl.