#stoplandemii w Warszawie. Anna Dziadkiewicz: będziemy protestować do skutku

Dział: Aktualności
09/09/2020 - 09:54

W najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się kolejny protets uczestników ruchu "Narodowy Protest Polaków". Tym razem organizatorem będzie radomszczanka Anna Dziadkiewicz. - Zapraszam do udziału wszystkich, którzy widzą, że lockdown zdewastował naszą gospodarkę. Trzeba zmusić polityków, żeby podjęli konieczne decyzje.

 stopplandemii

(Fot. Facebook Anna Dziadkiewicz)

Radomszczanka zaangażowana jest w ruch od samego początku. Mówi, że narodowa kwarantanna spowodowała, że ludzie nie mogą znaleźć pracy. I że jest coraz gorzej, dlatego nie można czekać.

- Chodzę na rozmowy kwalifikacyjne i na rozmowach się kończy. Słyszę za kilka dni, może w październiku, może pod koniec roku. Nie tylko ja, wszyscy, z którymi rozmawiam, szukają pracy bez powodzenia. Także w naszej strefie inwestycyjnej. To problem ogólnopolski. I stąd nasz protest, który będziemy kontynuować do skutku - zapowiada.

Sobotnie zgromadzenie rozpoczyna się o 12, koniec zaplanowano na 16. Miejsce zbiórki to plac przed gmachem Sejmu, a potem przemarsz ulicami Piękną, Kruczą, Hożą, Marszałkowską, Al. Jerozolimiskimi, Bracką, pl. Powstańców Warszawy, Świętokrzyską, Marszałkowską, do budynku PAST-y.

Jak dodaje radomszczanka, w Warszawie będzie dzień wcześniej, i wtedy przekaże w ministerstwach postulaty protestujących.