Starter Radomsko: punkt designu i PR dla branży meblarskiej. Za darmo

Dział: Aktualności
30/04/2021 - 13:10
Już 6 maja w Radomsku rusza punkt konsultacyjny "Meblove ABC". Organizatorem jest Starter Radomsko, we współpracy z Konsorcjum Edukacyjnym Cogito. Porady udzielane będą całkowicie gratis. 

"Każdy przedsiębiorca ma lub przynajmniej mieć powinien, wizję swojego działania biznesowego. Wymaga to szerokiej wiedzy, począwszy od możliwości formalno-prawnych, poprzez księgowe, aż po marketingowe. Zdecydowanie jednak najważniejsza jest w biznesie jasna wizja tego, co dany przedsiębiorca chce robić dla społeczności, w której będzie sprzedawał swoje towary. To z kolei wymaga znajomości potrzeb społecznych lub umiejętności ich kreowania." - tak sens inicjatywy widzi Jarosław Wojdełko, kierownik Centrum Nowoczesnych Inwestycji."

Starter Radomsko ul. Narutowicza 597

Punkt jest adresowany do przedsiębiorców z branży meblarskiej, choć z uwagi na fakt, iż porad udzielać będą profesjonaliści z różnych dziedzin, może przyczynić się do sukcesu przedsiębiorców z innego zakresu. Każdy zatem przedsiębiorca, po wcześniejszym umówieniu i nakreśleniu problemu, z jakim się boryka, będzie mógł przybyć na konsultacje, aby uzyskać poradę.

Konsultacje odbywać się będą raz w miesiącu, głównie z zakresu designu i dekoracji wnętrz, ale również marketingu, budowania marki, badań rynkowych, komunikacji z klientem. Konsultacje są całkowicie bezpłatne, finansowane przez urząd miasta. "Meblove ABC" mieści się w siedzibie Startera w Radomsku, przy ulicy Narutowicza 59.