Start Lgota Wielka za silny, AKP Pogrom Radomsko odpadł z Pucharu Polski

Dział: Sport
27/07/2020 - 08:35

To był piękny sen, ale zakończył się na drugiej rundzie. Amatorska drużyna nie dała rady półzawodowcom z Lgoty Wielkiej. Wczoraj na stadionie przy ul. Kościuszki przegrali 0:3 ze Startem Lgota Wielka i zakończyli swoją tegoroczną przygodę z Pucharem Polski.

Niestety żegnamy się z rozgrywkami Totolotek Puchar Polski a co za tym idzie z marzeniami o grze w UEFA Europa League. Jednak co nas nie zabije, to nas wzmocni! Za rok wrócimy z podwójną dawką energii i piłkarskiej jakości. Ta mega pozytywna atmosfera, która jest w tej drużynie, ciągle pcha nas do przodu, daje kolejnych sił do walki o stawiane cele, o lepsze jutro dla nas i dla tych, którzy tego potrzebują. Ta drużyna to nie tylko zlepek przypadkowych osób - to budowana od początku mega rodzina!
Puchar już za nami, ale przed nami na pewno kolejne piłkarskie potyczki i to co jest dla nas najważniejsze - akcje charytatywne, w których mamy nadzieję będziecie z nami.
Za ten mecz chcemy podziękować wszystkim kibicom, którzy tak licznie stawili się na trybunach boiska przy Kościuszki. Było Was ok. 200 osób! To dla nas wielkie wyróżnienie! - można przeczytać na p[rofilu facebookowym Amatorskiego Klubu Piłkarskiego, który powstał z pasji do piłki nożnej. 

Tydzień wcześniej AKP pokonało na tym samym boisku LUKS Gomunice 3:2 sprawiając nie lada sensację.