Sąsiedzi o zamordowanym przy Spacerowej: to był bardzo spokojny człowiek

Dział: Aktualności
10/02/2020 - 13:29

W piątek w piętrowym domu przy ul. Spacerowej znaleziono zwłoki starszego mężczyzny z licznymi ranami kłutymi. Sąsiedzi mówią o zamordowanym: to był spokojny, miły i uczynny człowiek.

zabójstwo Spacerowa

Na Spacerowej spokój. Większość mieszkańców w pracy, dzieci w szkołach. O tym, że doszło tu do tragedii, przypomina tylko policyjna taśma na bramie, mocno już potargana przez wiatr.

- Przychodził się do mnie strzyc - mówi fryzjerka, która kilkadziesiąt metrów dalej prowadzi zakład. - Nie znałam go aż tak dobrze, ale to był spokojny pan. Miły. Nie utrzymywaliśmy jednak bliższych kontaktów. Co ważne to to, że nigdy nie widziałam go z jakimś podejrzanym towarzystwem - zaznacza. - To dla nas szok, chcielibyśmy wiedzieć kto to zrobił - dodaje.

- Mieszkał z mamą, a mógł mieć trochę ponad 60 lat - opowiada sąsiadka z naprzeciwka. - Ja go nie znałam, ale słyszałam, że jak trzeba było to chętnie pomagał, a to z jakimiś meblami, a to na przykład drzewa narąbać.

Sąsiad z domu obok znał się z nim tylko na dzień dobry, które wymieniali, kiedy spotykali się na ulicy. On też powtarza, że spokojny. I że wynajmował garaże stolarzom, ale nie wie jakim.