Zapisy do I Ogólnopolskiego Pleneru Fotograficznego im. S. Różewicza

Dział: Aktualności
18/06/2021 - 07:29
Plener organizowany jest po raz pierwszy w Radomsku. Jest to impreza, która wpisuje się w obchody Roku Różewicza. Ma charakter ogólnopolski. Odbędzie się w sierpniu. Ale zapisy już się rozpoczęły.

Konkurs organizowany jest w ramach realizacji projektu ph. Różewicz Open Festiwal 2021 przy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Został zaplanowany w terminie 19 – 22 sierpnia 2021 r.

plener plakat scaled

Jego celem jest artystyczna dokumentacja radomszczańskich miejsc związanych ze Stanisławem Różewiczem i jego braćmi oraz piękna przyrody Obszaru Turystycznego Dolin Rzecznych Pilicy i Warty.

[CZYTAJ] Ogólnopolski zlot Auto Moto Weteran 3-4: już w niedzielę 27 czerwca w Radomsku

Ilość miejsc w plenerze jest ograniczona. Weźmie w nim udział pierwszych 25 zapisanych osób. Kartę zgłoszenia należy nadesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 lipca 2021 r. na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Koszt pleneru to 150 zł. Jednak organizatorzy zapewniają pobyt, wyżywienie, przewodników, materiały promocyjne w postaci map oraz wydruk zdjęć na wystawę, wydawnictwo albumowe dla każdego uczestnika pleneru.

Slider