RKS w Gidlach gra sparing, o godz. 15 początek świętowania na Brzeźnickiej

Dział: Sport
27/07/2019 - 14:04

Media

Zgodnie z zapowiedziami, sparing RKS Radomsko-Polonia Poraj odbywa się na boisku w Gidlach. Według wcześniejszych planów miał zostać rozegrany na boisku przy ul. Brzeźnickiej, ale nie zgodził się na to Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na szczęście konflikt został już zażegnany.

Mecz rozpoczął się o godz. 13. Po jego zakończeniu drużyna, kibice i działacze klubu przeniosą na stadion przy ul. Brzeźnickiej, gdzie o godz. 15 rozpocznie się „40-latek” czyli impreza z okazji jubileuszu klubu. Najpierw będzie grill dla mieszkańców i kibiców, o godz. 16 prezentacja drużyny na III-ligowy sezon, a o 17 mecz Oldboye RKS kontra Reprezentacja Artystów Polskich. Impreza organizowana jest w ramach budżetu obywatelskiego. Projekt został wybrany w czwartej edycji.

Napięcie między MOSiR i klubem udało się chyba rozładować. O godz. 13.30 na facebooku klubu ukazało się krótkie oświadczenie:

„Dziś doszło do spotkania przedstawicieli MOSiR Radomsko i Zarządu RKS Radomsko. Obie strony ustaliły kontynuowanie współpracy w jak najlepszych stosunkach, a także pracę nad poprawą komunikacji oraz przepływu informacji, by podobne sytuacje się nie powtórzyły w przyszłości.”