RKS ma nowego trenera. Waldemara Tęsiorowskiego zastąpił Dominik Bednarczyk

Dział: Sport
05/09/2019 - 20:19

Waldemar Tęsiorowski (na zdj. w środku) zapowiadał walkę w III lidze, ale pracę stracił po kilku przegranych. Od dzisiaj trenerem radomszczańskiej drużyny jest Dominik Bednarczyk

trener waldemar tesiorowski

Za porozumieniem stron został dziś rozwiązany kontrakt z trenerem Waldemarem Tęsiorowskim. Trenerze dziękujemy za poświęcony czas, uwagi i cenne wskazówki w prowadzeniu klubu. Za te dwa zwycięstwa i dużo uśmiechu. Jesteśmy pewni, że tak dobry szkoleniowiec i człowiek szybko wróci na trenerską ławkę. Dziękujemy i do zobaczenia! Obowiązki pierwszego trenera przejął Dominik Bednarczyk, ostatnio trener trzecioligowej Avii Świdnik. - taki wpis pojawił się dziś na facebookowym profilu drużyny.

To trener ponosi odpowiedzialność za styl gry swoich piłkarzy i wyniki. Z ostatnich wpisów widać było wyraźnie, że zarząd klubu nie był zadowolony, zwłaszcza ze stylu. Drużyna przegrywała po indywidualnych błędach. Takiego ruchu można się było spodziewać, choć wydawało się, że Waldemar Tęsiorowski dostanie przynajmniej jeszcze jedną szansę.