RAP na podium trzech halowych turniejów, w Częstochowie, Koniecpolu i Rzgowie

Dział: Sport
22/02/2021 - 07:52
To był bardzo udany weekend dla chłopców Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej.

I miejsce w turnieju „Graj w piłkę człowieku" w Częstochowie wywalczyli podopieczni trenera Mateusza Walaszczyka. Chłopcy zagrali pięć 20-minutowych meczów, w każdym wygrywając, m.in. z MKS Gogolin czy Ajaks Częstochowa

II miejsce w turnieju „Pilica CUP" w Koniecpolu dla zespołu RAP Radomsko z rocznika 2013. Turniej był przeznaczony dla dzieci z rocznika 2012, więc zespół trenera Krzysztofa Kowalskiego grał ze starszymi kolegami. I ładnie i efektownie z m.in. zespołami Rakowa Częstochowa, AP Jędrzejów czy Pilicy Koniecpol, a Maciej Szwedzik został wybrany najlepszym piłkarzem turnieju.

received 927233171148638

(Fot. RAP Radomsko)

III miejsce w Rzgowie wywalczyli młodzi piłkarze z rocznika 2009. Drużyna trenera Sebastiana Smolarka po rozegraniu sześciu spotkań zajęła miejsce na najniższym stopniu podium, mierząc się m.in. z Zawisza Rzgów, Metalowiec Łódź, ŁAF Łódź, WNS Łódź. A Filip Sokołowski został wybrany do najlepszej piątki turnieju.

[CZYTAJ] Jak przestałem lubić Żydów (według niektórych). „Nie wiemy, czy oni to Żydzi, ale..."

Inne zespoły RAP Radomsko grały mecze towarzyskie, m.in z Widzewem Łódź, Włókniarzem Zgierz, Concordią Piotrków Trybunalski, Skrą Częstochowa i Mazovia Tomaszów Mazowiecki.