Prezent na 40 urodziny, który zostanie zapamiętany na całe życie!

Dział: Aktualności
17/09/2020 - 07:29

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY] Czterdzieste urodziny to naprawdę wyjątkowy czas, który nazywany jest również przełomem życia. Właśnie wtedy ludzie są doświadczeni życiowo, ale wciąż pełni energii i poszukujący nowych doświadczeń. Wybierając prezent na 40 urodziny, warto zdecydować się na zakup takiego podarunku, który zostanie zapamiętany na całe życie.

degustacja win dla dwojga chelmiec

Prezent na 40 urodziny dla niej

Decydując się na zakup prezentu na 40 urodziny, przede wszystkim warto wybierać takie pomysły, które są związane z niesamowitymi przeżyciami lub nauką i doskonaleniem kompetencji. Ciekawe podarunki można znaleźć na stronie prezentmarzen.com.
Bardzo dobrym pomysłem na prezent dla niej jest profesjonalna sesja fotograficzna, na uczczenie 40 urodzin. Taki voucher prezentowy spodoba się tym paniom, które zawsze marzyły o tym, aby wizażysta i makijażysta przygotowywali je najpierw do sesji, a później fotograf robił wspaniałe zdjęcia. Cała atrakcja trwa zwykle kilka godzin i na pewno pozostanie niezapomnianym przeżyciem. Innym wspaniałym prezentem na 40 urodziny dla kobiety może być dzień w SPA, w trakcie którego obdarowana pani będzie mogła skorzystać ze specjalnych zabiegów i masaży. Jeszcze innym rozwiązaniem jest voucher na kurs przygotowywania czekoladowych smakołyków lub jazdę konną. Takie podarunki są ciekawe i na długo zapadają w pamięć. Dla odważnych kobiet świetnym pomysłem może być także kupon na lot paralotnią lub skok ze spadochronem. 

 prezent na 40 urodziny ktory zostanie zapamietany na cale zycie

Prezent na 40 urodziny dla niego

Prezent na 40 urodziny dla mężczyzny powinien być naprawdę wyjątkowy, ponieważ ten okres nazywany jest czasami kryzysem wieku średniego. Czym zachwyci się fan  motoryzacji na prezent na 40 urodziny? Doskonałym rozwiązaniem jest zakup vouchera na jazdę sportowym samochodem, na przykład Lamborghini lub Arielem Atomem. Przykładowo ten drugi wóz to bolid, który do setki rozpędza się w 2,7 sekundy. Ciekawe podarunki można także znaleźć na stronie go-racing.pl.
Dla mężczyzny świetnym prezentem może być także degustacja whisky lub kurs gry w bilard. Takie podarunki są oryginalne i mogą spełnić męskie marzenia. Innym doskonałym rozwiązaniem może być nauka obsługi drona, która ucieszy panów, podążających za nowoczesnymi technologiami. Dla mężczyzny, który marzy o ekstremalnych przeżyciach, świetnym prezentem może być skok na bungee lub strzelanie na strzelnicy. 

 rytual spa plock

Prezent dla dwojga, czyli wspólne przeżycia

Dla małżonków, którzy w tym samym roku obchodzą 40 urodziny, doskonałym podarunkiem może być voucher na wspólny wyjazd. W trakcie takiego pobytu można wspólnie spędzić czas, a także zjeść pyszną kolację lub uczestniczyć w dodatkowych atrakcjach, na przykład zabiegach w SPA lub jeździe gokartami. Taki podarunek sprawi ogromną przyjemność małżonkom, którzy już od dawna są razem i chcieliby ponownie rozpalić namiętność i przełamać rutynę, właśnie z okazji 40 urodzin. Innym ciekawym podarunkiem dla dwojga może być wyjazd do winnicy lub też wspólna, romantyczna kolacja z zakresu kuchni włoskiej, polskiej lub indyjskiej. Warto także zdecydować się na zakup vouchera na city break, czyli wyjazd na kilka dni do jednego z dużych miast w Polsce lub za granicą. Świetnym rozwiązaniem jest na przykład wyjazd dla dwojga do luksusowego hotelu, a
następnie spędzenie czasu na wspaniałej kolacji przy świecach. 
Prezent na 40 urodziny powinien być niezapomnianym i wspaniałym przeżyciem, dlatego warto wybrać coś oryginalnego.