[Piłka nożna] Na naszej ławce rezerwowych siedziało tylko dwóch juniorów

Dział: Sport
28/04/2021 - 18:37
W ubiegłym tygodniu, z powodu lockdownu z przeszło miesięcznym opóźnieniem, odbyła się inauguracja rundy wiosennej II grupy Klasy Okręgowej „KEEZA” Piotrków Trybunalski. Rozegrano dwie kolejki, 23. i 24. Z sześciu naszych drużyn w 10 meczach tylko dwie zwyciężyły, a pięć podzieliło się punktami i przegrało. Na szczycie tabeli umocniły się MGKS Drzewica i KS Paradyż, które zdobyły komplet punktów. W strefie spadkowej znajdują się trzy zespoły z naszego powiatu, choć Polonia Gorzędów zdobyła aż cztery oczka i łapie kontakt Olimpią Wola Załężna.

Pilica Przedbórz - KS Niedośpielin 2:2 (2:1) (Krystian Siewier 35., Marek Jończyk 38. - rzut karny - Adrian Malicki 43., 63.)

W 35. minucie po podaniu Wiktora Majewskiego wynik tych derbów na szczycie tabeli otworzył Krystian Siewier. Po chwili Majewski został sfaulowany w polu karnym i sędzia gwizdnął na wapno, a do siatki z 11 metrów trafił Marek Jończyk. Jeszcze w końcówce pierwszej odsłony po dośrodkowaniu Cezarego Stefańczyka z rzutu wolnego w zamieszaniu podbramkowym kontaktową bramkę zdobył Adrian Malicki. W 63. minucie po akcji prawym skrzydłem Dawid Janowski zagrał wzdłuż bramki, Filip Zatorski zgrał piłkę do Malickiego, który z metra ustalił wynik spotkania.