[Piłka nożna] Mecze naszych drużyn: spotkanie na szczycie tabeli bez bramek

Dział: Sport
16/11/2020 - 14:22

11 listopada w Święto Niepodległości najpierw wyrównano zaległości z wcześniejszych kolejek Klasy Okręgowej „KEEZA” Piotrków Trybunalski, a w ubiegły weekend w ostatniej kolejce rundy jesiennej w meczu na szczycie lider tabeli MGKS Drzewica bezbramkowo zremisował z KS Niedośpielin. Po kiepskiej rundzie do dymisji podał się grający trener Świtu Przemysław Olejnik

Olimpia Wola Załężna - Pilica Przedbórz 3:3 (2:2) (Mikołaj Kuleta 1., Damian Kowalski 43., Daniel Jakubczyk 55. - Wiktor Majewski 19., Sebastian Motyka 24., Jakub Tazbir 59.) - zaległy

Na początku spotkania w zamieszaniu podbramkowym wynik otworzył Mikołaj Kuleta. W 19. minucie po składnej zespołowej akcji i zagraniu Krystiana Siewiera do wyrównania doprowadził Wiktor Majewski. Kilka minut później w podobnych okolicznościach, po asyście Przemysława Kornackiego, gości na prowadzenie wyprowadził Sebastian Motyka. W końcówce pierwszej odsłony po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzeniem z bliska do wyrównania doprowadził Damian Kowalski. W 55. minucie golkiper gości Damian Krzyżowski źle obliczył lot piłki przy dośrodkowaniu, piłka go minęła, a do siatki z bliska trafił Daniel Jakubczyk. Kilka minut później po rzucie rożnym wykonywanym przez Artura Kucharskiego wynik tego szalonego meczu na 3:3