[Piłka nożna] Mecze naszych drużyn. Kolejny hattrick Mateusza Kempskiego

Dział: Sport
09/06/2021 - 19:00
W ubiegłym tygodniu zostały rozegrane 19. zaległa i 31. kolejka II grupy Klasy Okręgowej „KEEZA” Piotrków Trybunalski. Przez grę co trzy dni coraz więcej jest dziwnych wyników, a na ławkach rezerwowych siedzi coraz mniej piłkarzy. Po zadyszce byłego lidera MGKS Drzewica rosną szanse na awans do IV ligi KS Paradyż i GKS II Bełchatów. Kolejnym hattrickiem i asystą popisał się Mateusz Kempski z Radomska

Pilica Przedbórz - Szczerbiec Wolbórz 0:4 (0:3) (Aleksander Cieślik 5., Piotr Żerek 11., Konrad Szymor 45. + 1., Karol Wyszkowski 90. + 6.)

Już w 5. minucie Marek Jończyk popełnił błąd przy wyprowadzeniu piłki, którą zagrał do rywala, a sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Aleksander Cieślik. Kilka minut później bramkarz Pilicy Patryk Grejber nie zdołał obronić lekkiego uderzenia z dalszej odległości Piotra Żerka. Dwa ostatnie gole padły już w doliczonym czasie gry pierwszej i drugiej połowy, gdy gospodarze próbowali zastawić pułapkę ofsajdową, a sytuacje sam na sam z Grejberem wykorzystali Konrad Szymor i Karol Wyszkowski.

- Prowadziliśmy grę i stworzyliśmy sobie sporo klarownych sytuacji, lecz szybko stracone dwie bramki nas podłamały. Szczerbiec umiejętnie się bronił, a my nie potrafiliśmy przełamać ich obrony. Sami też w końcówkach obu połówek popełnialiśmy głupie błędy i przegraliśmy wyraźnie - powiedział Gazecie trener Pilicy Krzysztof Kowalski.

LKS Lubochnia - KS Niedośpielin 1:6 (0:2) (Mateusz Strojny 90. + 2. - Dawid