[Piłka nożna] Mecze naszych drużyn: kolejne popisy Malickiego i Kempskiego

Dział: Sport
10/11/2020 - 18:38
W 16. kolejce Klasy Okręgowej KEEZA Piotrków Trybunalski lider tabeli MGKS Drzewica tym razem pauzował, lecz zapewnił sobie tytuł mistrza rundy jesiennej. Rok temu w podobnych okolicznościach Skalnik Sulejów zapewnił sobie awans do IV ligi. Z naszych drużyn tym razem punkty zdobył tylko KS Niedośpielin, w barwach którego ponownie błysnął król strzelców z dwóch poprzednich sezonów Adrian Malicki zdobywając aż 4 gole. A Mateusz Kempski trafił do siatki rywali bezpośrednio z rzutu rożnego

KS Niedośpielin - Polonia Gorzędów 7:1 (3:1) Bramki: Dawid Janowski 25., Adrian Malicki 34., 45., 60., 70., Robert Szopa 85., Tomasz Wrona 90. - Bartłomiej Olejnik 10.)

W 10. minucie Bartłomiej Olejnik wrzucił piłkę w pole karne po rzucie wolnym, dwóch graczy gości zmyliło bramkarza, który nie zdążył zareagować, i wpadła ona siatki gospodarzy. Kwadrans później do wyrównania ładnym strzałem z 25 metrów pod poprzeczkę doprowadził grający trener Dawid Janowski. W 34. minucie po klasycznej kontrze gola zdobył Adrian Malicki. W końcówce pierwszej odsłony po wrzutce Janowskiego ten ostatni zdobył gola do szatni. Po godzinie gry znów Malicki, po wrzutce