[Piłka nożna] Grad bramek w okręgówce. „Chłopaki serducho zostawili na boisku"

Dział: Sport
08/09/2021 - 19:30
Aż 34 bramki padły w meczach II grupy klasy okręgowej „KEEZA” Piotrków Trybunalski. Z czterech drużyn z powiatu radomszczańskiego komplet punktów ponownie zdobyła tylko Pilica Przedbórz

Liderem z czterema zwycięstwami jest Stal Niewiadów, która rozbiła Polonię Gorzędów aż 9:0. Cztery gole w tym meczu zdobył Mateusz Białek.

Pilica Przedbórz - MGKS Drzewica 1:0 (0:0) (Tomasz Flaszka 67.)

W meczu 4. kolejki w 16. minucie po faulu na Krystianie Kipigrochu po rzucie wolnym Tomasz Flaszka trafił w poprzeczkę. Zaledwie 3 minuty później po indywidualnej akcji ładnie strzelił Łukasz Knosała, lecz w bramce gości kapitalnie zachował się Łukasz Tąder, który opuszkami palców sparował piłkę na poprzeczkę. W następnej akcji groźny strzał oddał Wojciech Ruta, lecz tym razem wspaniałą robinsonadą popisał się Patryk Grejber. Do siatki gości trafił dopiero w 67. minucie Flaszka po faulu na Knosale i rzucie wolnym z 30 metrów, a piłka skozłowała