Pan Sławomir był z córką na badaniu i skarży się na szpital: to jest kpina z pacjentów!

Dział: Tylko u nas
30/03/2021 - 12:34
Pan Stanisław pojechał dzisiaj z córką na badanie USG. Sytuacja, której był uczestnikiem i świadkiem, bardzo mu się nie spodobała. Tak bardzo, że napisał skargę, którą wysłał mailem do sekretariatu Szpitala Powiatowego. Przesłał ją także do naszej redakcji.

W dniu dzisiejszym moja córka była zapisana na USG bioderek, które jest wykonywane w godzinach od 8 do10 na pietrze drugim w pokoju 2075 (Poradnia Preluksacyjna) - pisze a mailu. - Około godziny 8 byliśmy na miejscu, kolejka ludzi czekających z dziećmi była już dość spora (byliśmy ósmi w kolejce).

Jak dalej rozwijała się sytuacja? „Do godziny 8:30 NIKT nie wyszedł do ludzi, aby poinformować o jakichkolwiek problemach związanych z opóźnieniem! O godzinie 8:30 wyszła jedna pani pielęgniarka, która zaczęła informować osoby czekające, że jest za dużo osób i część musi pójść czekać na oddział reumatologii. Na pytanie kiedy zacznie przyjmować lekarz odpowiedziała: niedługo, a na pytanie, który lekarz, jakie nazwisko - odpowiedziała wymijająco, że nie wie! Ludzie czekający w kolejce powiedzieli nazwisko, dr Miśkiewicz, zakładam, że Państwo mają możliwość weryfikacji, kto pracował/powinien pracować w wyżej wymienionym terminie.”

[CZYTAJ] Zapomniana przez miasto Zakątna. A może po prostu: ulica Zapomniana?

korzytarz szpital

Na koniec zdenerwowany ojciec dziewczynki dodaje:

W dobie covidu, gdzie należy unikać większych skupisk ludzkich, gdzie rząd wprowadza kolejne obostrzenia i ograniczenia, Państwo spędzają wszystkich razem (nie ma indywidualnych terminów godzinowych) i spóźniają się minimum 30 minut (minimum, gdyż jak opuszczałem poradnię około 8:35 badania się jeszcze nie zaczęły) z 2 godzin wyznaczonych na badanie! Ponad 25% czasu wyznaczonego! Śmiem twierdzić, że nie o takim standardzie usług i traktowaniu pacjentów marzą radomszczanie! Delikatnie mówiąc to jest kpina z pacjentów!

Jak zawsze w przypadku skargi, opisana sytuacja zostanie sprawdzona i zweryfikowana, a jej autor otrzyma odpowiedź.

Slider