Oliwia Kopiec zwyciężczynią I Ogólnopolskiego Festiwalu "Boskie śpiewanie"

Dział: Aktualności
14/09/2021 - 13:13

Media

{remote}https://radomszczanska.pl/component/k2/ogladaj-oliwia-kopiec-zwyczajna-nastolatka-ktora-uwielbia-spiewac{/remote}
Oliwia Kopiec pochodzi z Radomska. Teraz mieszka w Warszawie. Śpiewała w „The Voice Kids”, uczęszcza na zajęcia w Teatrze Buffo. 12 września wygrała I Ogólnopolski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Piosenki Chrześcijańskiej "Boskie śpiewanie", który odbył się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Śpiewała w „The Voice Kids”, uczęszcza na zajęcia w Teatrze Buffo. Śpiewu uczyła się w gidelskim studio piosenki Violetty Ojrzyńskiej. Bierze udział w różnych konkursach wokalnych. Ostatnim sukcesem Oliwii Kopiec jest wygrana w I Ogólnopolski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Piosenki Chrześcijańskiej "Boskie śpiewanie".

Celem festiwalu jest zaprezentowanie najpiękniejszych utworów o tematyce chrześcijańskiej i chrześcijańskim przesłaniu moralnym. 

Organizatorem Festiwalu są Fundacja Kuman Team oraz Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: prymas Polski, ks. abp Wojciech Polak oraz ordynariusz diecezji kieleckiej ks. bp Jan Piotrowski.

Twórcą i producentem festiwalu, jest reżyser Leszek Kumański. Jest on twórcą i producentem programów telewizyjnych, m.in. Duże Dzieci czy Europa da się lubić oraz Festiwali w Opolu i Sopocie, wielkich koncertów gwiazd.

[CZYTAJ] Opera w Radomsku: "Królowa Śniegu". Zaprasza MDK wraz z Filharmonią Narodową

kopiec oliwia