MOSiR z wicedyrektorem. Prezydent zatwierdził zmiany w regulaminie

Dział: Aktualności
22/07/2021 - 07:17
Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Radomsku kierował zawsze dyrektor, obecnie jest nim Marek Wyciszkiewicz. W MOSiR-ze nie było zastępcy dyrektora i na razie nie ma, ale wkrótce powinien się pojawić. Poinformował o tym wczoraj po południu portal Radomsko24.pl.

W piątek 16 lipca prezydent Jarosław Ferenc zatwierdził zmiany w Regulaminie Organizacyjnym placówki. I teraz widnieją w nim: dyrektor, zastępca dyrektora, główny księgowy i kierownicy komórek organizacyjnych.

Zadania zastępcy dyrektora to: organizowanie pracy i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania podległych mu działów, zastępowanie dyrektora w pełnieniu obowiązków podczas jego nieobecności, planowanie i realizowanie remontów i prac inwestycyjnych, zabezpieczenie mienia MOSIR-u przed kradzieżą i dewastacją oraz zapewnienie właściwych warunków BHP i przeciwpożarowych.

[CZYTAJ] Nastolatka z placówki Kamil w ciąży. Prokurator bada, czy miała mniej niż 15 lat

 basen pływanie

W regulaminie znalazła się jeszcze jedna nowość - dział utrzymania kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych Aquara, czyli nowego basenu przy ul. św. Jadwigi Królowej, który ma zostać otwarty, jak zapowiedział prezydent Ferenc, 20 sierpnia.

Slider