„Moja cena jest rozsądna". Tak wygląda bańka na rynku nieruchomości w Radomsku

Dział: Aktualności
09/09/2021 - 09:10
Używane mieszkanie na Sokolej. Cena: 6410 za metr. A na Starowiejskiej za 4700 zł. Sprawdziliśmy, jak wygląda bańka na rynku nieruchomości w Radomsku. Sprzedający wierzą, że będzie drożej, łapią się na to kupujący. A w historii nie było jeszcze bańki, która nie pękła
Janusz KucharskiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydaje się, że w Radomsku sporo się ostatnio buduje. Tu nowy blok, tam dwa, tu ktoś kamienicę odnawia i będą tam mieszkania. Mamy górkę na rynku nieruchomości. I ceny też na tę górkę szybko się wspinają. Słychać, że w nowych blokach w mieście wszystko sprzedaje się na etapie wylewania fundamentów, a za metr kwadratowy pachnącego nowością mieszkania w stanie deweloperskim trzeba zapłacić nawet ponad 6 tys. zł. - Teraz to nawet w Częstochowie jest taniej - mówią ci, którzy starają się o kredyt.

Nowe, wiadomo, musi kosztować. A taką budowę widać z daleka. Tylko ile jest prawdy w tym, że w Radomsku tak dużo się buduje, a chętnych jest tak wielu, że sprzeda się wszystko?

Bańka będzie wieczna?

Na początek kilka informacji z

Pozostało 90 % tekstu
Jesteśmy najbardziej radomszczańscy na świecie

Czytaj Gazetę Radomszczańską gdziekolwiek jesteś