Mazur zajęła 2. na turnieju Carbon Cup w Jastrzębiu Zdroju i 3. miejsce w Zielonce

Dział: Sport
23/11/2020 - 13:59
Radomszczanka Weronika Mazur, która obecnie reprezentuje Sieradzki Klub Karate Kyokushinkay, zajęła 2. miejsce w kumite w kategorii kobiet +65 kg i 2. w kata seniorek na Międzynarodowym Turnieju Carbon Cup, który odbył się w sobotę 21 listopada, a na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców U21 14 listopada w Zielonce 3. miejsce w kata.

Razem z Weroniką w Jastrzębiu Zdroju wystartowali: Wojtek Cwynar (3. miejsce w kumite w kategorii senior +80 kg), Przemysław Maruszewski (3. miejsce w kumite w kategorii junior - 65 kg), Magdalena Maruszewska, Natalia Kurek (3. miejsce w kumite w kategorii junior młodszy - 50 kg), Zuzanna Duch (1. miejsce w kumite w kategorii junior - 55 kg), Borys Duch (3. miejsce w kumite w kategorii kadet - 35 kg), Janek Jankowski (2. miejce w kumite w kategorii junior - 75 kg), Małgorzata Ilczuk (3. miejsce w kumite w kategorii młodzik - 45 kg), Zuzanna Barańska, Iga Górecka oraz Lidia Szafranowicz.

 DSC 1825

(fot. Grzegorz Mazur)

Rolę trenera pełniła sensei Beata Wajgelt, a sędziego sensei Ida Wajgelt.

[CZYTAJ] Raz sztyletem, raz siekierą. Życie kryminalne przedwojennego Radomska [Historia]

Organizatorem zawodów był Jastrzębski Klub Karate Kyokushin Kumite reprezentowany przez shihan Janusza Piórkowskiego, a sędzią głównym zawodów był Shihan Robert Wajgelt.