[AKTUALIZACJA] Magdalena Spólnicka szefową powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej

Dział: Aktualności
03/04/2019 - 18:41

Niespodzianki nie było. Magdalena Spólnicka, tak jak można było usłyszeć od kilku dni, została wybrana nową szefową powiatowych struktur partii

 SPOLNICKA 22

Przed godziną członkowie PO spotkali się, by wybrać szefa. Pelniącycym obowiązki od jesieni 2018 roku był Marek Rząsowski. Zajał to stanowisko po rezygnacji Jacka Zacharewicza. On sam zamierzał kandydować, ale jak powiedział nam w poniedziałek, po rozmowach zrezygnował.

W wewnętrznych wyborach musiałby zmierzyć się z Magdaleną Spólnicką. Nie zdecydował się na to, a Spólnicka, która od początku była czarnym koniem tych wyborów, otrzymała wsparcie kolegów i koleżanek i pokieruje PO w Radomsku i powiecie.

- Chcę podziękować Jackowi Zacharewiczowi, który pełnił te funkcję wiele lat, Markowi Rząsowskiemu, który pelpeł obowiązki w czasie wyborów, aż do dziś, i kolegom i koleżankom, którzy oddali na mnie swój głos - mówi Gazecie nowa szefowa. I dodaje, że 2019 będzie rokiem ciężkiej pracy, ze względu na wybory do Europarlamentu, Semju i Senatu. - To czas na przekonanie mieszkańców, że to my jesteśmy prawdziwą dobrą zmianą. Z takimi ludźmi, jacy są w PO, to się uda - kończy.