Magda, Ania i Michał wśród najlepszej 20 w kraju. Nie czekaj - głosuj!

Dział: Aktualności
12/03/2019 - 07:52

Magda, Ania i Michał, uczniowie II LO wśród najlepszych w kraju. Teraz trzeba na nich głosować

 projekt

- Ja, moja przyjaciółka Ania Stolarczyk i przyjaciel Michał Mielczarek, rozpoczęliśmy naszą przygodę z konkursem "Przedsiębiorczy na Rynku Finansów" 8 stycznia - mówi Magda Wojarska. - Wtedy odbyły się internetowe eliminacje, które polegały na rozwiązaniu 8 zadań w jak najkrótszym czasie. Dokonaliśmy tego w 9 minut, co było naprawdę dobrym wynikiem. Po pewnym czasie otrzymaliśmy informacje o naszym awansie. Przeszliśmy do drugiego etapu, do którego zakwalifikowało się tylko 20 trzyosobowych drużyn z całej Polski.

Teraz czas na drugi etap, który polegał na nagraniu trzyminutowego filmiku pt. "Postaw na inwestycje, czyli jak powiększyć swój kapitał". - Było to dla nas nie lada wyzwanie, okazja do bardzo długiego spotkania oraz świetnej zabawy - mówią Ania i Magda. - Po całym dniu ciężkiej pracy fragmenty filmu zostały nagrane. Następnie cały materiał trafił w ręce doświadczonego montażysty, Arkadiusza Rutnickiego, który zlepił naszą pracę w całość.

Film wylądował w serwisie YouTube, a link powędrował do koordynatora projektu. Filmów jest 20, można na nie głosować. W ten sposób wyłonionych zostanie 12 z największą liczbą głosów. Tę dwunastkę oceni jury, które wybierze 8 najlepszych. To ostatni etapu konkursu.
- Bardzo wiele zawdzięczamy naszej pani profesor Renacie Langier, która wprowadziła nas na ścieżkę przedsiębiorczości, pokazała nam konkurs, zachęciła do niego i sprawuje nad nami opiekę - mówią uczestniczki konkursu z II Liceum Ogólnokształacącego w Radomsku i proszą i pomoc. - Serdecznie prosimy o państwa głosy. Wystarczy podać na specjalnej stronie internetowej swój email, a następnie potwierdzić go poprzez link dostarczony na państwa pocztę elektroniczną. Czynność ta zajmie mniej niż chwilkę, a jest dla nas bardzo ważna.

Tuta znajdziecie film licelaistów s z Radomska:  https://glosowanie.junior.org.pl/pl/Glosowanie,k-15.

- Aby zagłosować, należy wpisać w wyszukiwarkę Google "Moje Finanse", a następnie kliknąć w wyniku "Głosowanie". Aby oddać na nas głos, wystarczy wpisać swój email w okienko pod filmem, pod napisem "II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku". Zostanie wyświetlona wiadomość o wysłaniu linku aktywacyjnego na adres email - należy na niego klinkąć - tylko tak można aktywować głos, wtedy staje się on ważny.
Głosowanie trwa do 15 marca, do najbliższego piątku - jak widać zostało tylko dni.

Magda Wojarska, Ania Stolarczyk i Michał Mielczarek są uczniami klasy IF Biol- chem IILO w Radomsku.