[Koronawirus] Zmarło 14 pacjentów, dwóch to mieszkańcy powiatu

Dział: Aktualności
21/11/2020 - 12:47
Ponad 1500 nowych zakażeń w województwie łódzkim w ostatniej dobie. Wyzdrowiało ponad 1200. Niestety, to kolejny dzień z dużą liczbą zgonów pacjentów zakażonych Covid-19. Najmłodszy był 51-latek, który miał inne choroby.

Zmarli to:

- 64-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.
- 66-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu zgierskiego.
-86-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łowiczu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.
- 87-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Skierniewicach. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.
- 91-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu zgierskiego.
- 51-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. N. Barlickiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego.
- 58-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Zakonu Bonifratrów im. Jana Bożego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego.
- 64-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego.
- 67-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łęczycy. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego.
- 74-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.
- 82-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.
- 83-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego.
- 85-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łasku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.
- 90-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

tabelka województwo 21listopada 

Jak informuje biuro prasowe wojewody w województwie łódzkim jest 1569 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 1243 osoby wyzdrowiały.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

 Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 57372

 Liczba osób aktualnie zakażonych: 31623

 Liczba osób objętych kwarantanną: 24805

 Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 970

 Liczba osób, które wyzdrowiały: 25028

 Liczba osób, które zmarły: 721

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 3268. Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to - 57732.

[CZYTAJ] Rząd wprowadza plan działania na kolejne tygodnie. Z podziałem na etapy