[Koronawirus] Województwo: zmarło 11 pacjentów zakażonych koronawirusem

Dział: Aktualności
24/10/2020 - 20:46

Jak informuje biuro prasowe wojewody łódzkiego w ostatniej dobie w województwie odnotowano 1013 przypadków nowych zakażeń. Zmarło 11 osób.

 IMG 20201024 205236

Zmarli to:

- 83-letnia kobieta. Była hospitalizowana w Centralnym Szpitalu Klinicznym w MSWiA w Warszawie. Pacjentka pochodziła z powiatu
łódzkiego.

- 89-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w MSWiA w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu
łódzkiego-wschodniego.

- 65-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu. Pacjent pochodził z
powiatu łódzkiego.

- 67-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu zduńskowolskiego.

- 68 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 75-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w USK WAM w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 77-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w CKD w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 82-letni mężczyzna. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 84-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 84-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w SPZOZ w Kędzierzynie Koźlu. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 93 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.