[Koronawirus] Wczoraj zmarło 32, dzisiaj 41 mieszkańców łódzkiego

Dział: Aktualności
20/11/2020 - 14:14
oBiuro prasowe wojewody podaje najnowsze dane dotyczące województwa łódzkiego: prawie 1500 nowych przypadków i aż 41 zgonów w ciągu ostatniej doby. Wyzdrowiało 617 osób zakażonych Covid-19.

Zmarli to:

- 57-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. acjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.
- 58-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieruszowie. Pacjentka pochodziła z powiatu sieradzkiego.
- 66-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu „Na Stokach" w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.
- 67-letnia kobieta. Była hospitalizowana w WSSM im. J. Strusia w Poznaniu. Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.
- 69-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Pacjentka pochodziła z powiatu zduńskowolskiego.
- 73-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.
- 76-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.
- 76-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łasku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu zduńskowolskiego.
- 79-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.
- 80-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.
- 81-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Sieradzu. Pacjentka pochodziła z powiatu sieradzkiego.
- 82-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Skierniewicach. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.
- 82-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.
- 83-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.
- 84-letnia kobieta. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu tomaszowskiego.
- 88-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu „Na Stokach" w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.
- 90-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.
- 90-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Piotrkowie Trybunalskim. Posiadała schorzenia współistniejące. acjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.
- 91-letnia kobieta. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu tomaszowskiego.
- 95-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Pajęcznie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.
- 42-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.
- 52-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.
- 59-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.
- 62-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Pajęcznie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.
- 65-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.
- 70-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Wieluniu. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.
- 70-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.
- 72-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
- 73-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
- 73-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.
- 74-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Skierniewicach. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.
- 74-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Opocznie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.
- 74-letni mężczyzna. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.
- 75-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Przysusze. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.
- 75-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.
- 80-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.
- 83-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. N.Barlickiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
- 84-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.
- 86-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
- 92-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zduńskiej Woli. Pacjent pochodził z powiatu sieradzkiego.
- 94-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

 tabelka województwo

[CZYTAJ] W Radomsku zmarł 44-latek z covidem. Nie miał chorób współistniejących

Jak informuje biuro prasowe w województwie łódzkim są 1472 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 617 osób wyzdrowiało.
Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:
• Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 55809
Liczba osób aktualnie zakażonych: 31317
Liczba osób objętych kwarantanną: 24907
Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 903
Liczba osób, które wyzdrowiały: 23785
Liczba osób, które zmarły: 707
Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 3317
Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to - 55809.