Konfederacja: Legalna marihuana, niższe podatki, „nie" lobby amerykańsko-żydowskiemu

Dział: Aktualności
13/09/2019 - 13:23

Media

Nigdy nie zawrzemy koalicji ani z PiS, ani z PO. Chcemy legalizacji marihuany. W Polsce w praktyce jest ona legalna, łatwiej dostępna, niż alkohol. Trzeba ją wpisać w ramy prawne, by mieć nad nią kontrole. - Konfereracja Wolność i Niepodległość zaprezentowała w piątek na pl. 3 Maja swoich kandydatów na posłów oraz opowiedziała o programie.

Liderem listy Konfederacji (miejsce 1.) w okręgu piotrkowskim jest Patryk Marjan z Bełchatowa. - 13 października mieszkańcy Radomska i okolic będą wysłać swoich reprezentatów do parlamentu. Będą mogli głosować na tych co zawsze, czyli PiS, PO, PSL, SLD, którzy rządzą Polską od 30 lat, które w polityce zagranicznej nie realizują interesów polskiego obywatela, a interesy zagranicznych salonów, korporacji i amerykańskiego lobby amerykańsko-żydowskiego - mówił. Marjan. - Konfederacja staje im naprzeciw. To prawdziwa prawica. Chcemy zawalczyć o podmiotowść Polski na arenie międzynarodowej - przekonywał.

Z miejsca drugiego na liście startuje Jacek Rak z Radomska. Jest przedsiębiorcą, reprezentuje na listach Konfederacji środowiska związane z Kukiż'15. W 2016 roku startował w wyborach na prezydenta Radomska.

- Działacze Kukiz'15 nie zgadzają się z tym, żeby startować z list najbardziej systemowej partii, jaką jest PSL, dlatego postanowiłem wesprzeć Konferedację - mówił. - Partia rządząca zajmuje się podwyższaniem podatków i uleganiem lobby, podobnie jak opozycja. Nasze ugrupowanie nie będzie nigdy głosować za podwyżką podatków ani komplikowaniem ludziom życia.

Z miejsca 8. startuje Marcin Budkiewicz z Radomska, przedstawiciel środowisk narodowych: - Na naszej scenie obserwujemy zjawisko prześcigania się w programach socjalistycznych różnych partii - mówił Budkiewicz. - Jako przedstawiciel młodego pokolenia będę walczył o to, żeby podatki były niższe, a prawo podatkowe przejrzyste. Polska ma być wielka, niezależna i niepodległa. Będzie niezależna i niepodległa wtedy, gdy jej obywatele będą bogaci.