Kolejny protest Anny Dziadkiewicz. Tym razem chodzi o szpital

Dział: Aktualności
17/10/2020 - 21:10

Tydzień temu Anna Dziadkiewicz protestowała przeciwko noszeniu maseczek i zjawisku plandemii. Dzisiejszy, sobotni prostest był skierowany przeciwko przekształceniu szpitalnego oddziału dziecięcego na oddział covidowy. 

Anna dziadkiewiczz

Protest został zlokalizowany na przeciwko budynku Szpitala Powiatowego w Radomsku. Powodem jego zorganizowania było przeznaczenie przez dyrekcję, na skutek zarządzenia wojewody, oddziału dziecięcego do walki z covid. Tym samym leczeniem dzieci z powiatu radomszczańskiego mają się zająć inne placówki w regionie, takie jak szpital w Piotrkowie Trybunalskim i w Bełchatowie.

- Koronawirusy istnieją od dziesiątków lat. Jednak jest teraz problem ogromny na całym świecie.Wprowadzone są zbyt radyklane, jeśłi chodzi o służbę zdrowia i profilaktykę oraz leczenie, rozwiązania. To nie odniosło jednak żadnego skutku, bo w ostatnich dniach widzimy, że zachorowań jest znacznie więcej. jako aktywiści społeczni obawiamy się, że w związku z natężeniem ruchu i remontem dróg rodzic, czy też karetka może nie zdążyć - mówi Anna Dziadkiewicz.