Klub Seniora w Radomsku skończył roczek. Był tort i prezenty

Dział: Imprezy
10/01/2020 - 11:32

Powstał rok temu, mieści się przy placu 3 Maja, w codziennych zajęciach bierze udział 20 seniorów. Dzisiaj Klub Seniora+ obchodzi swoje pierwsze urodziny.

 roczek klubu seniora2

Byli seniorzy, byli i goście, wśród nich prezydent Jarosław Ferenc i wiceprezydent Małgorzata Kańska-Kipigroch, a także Zbigniew Drogosz. Były życzenia i prezenty. Nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu, a świeczkę zdmuchnęli najmłodsi z klubowiczów oraz prezydent i jego zastępczyni.

- Spotykamy się tutaj od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 16 i w tych godzinach mamy zajęcia dydaktyczne, krzyżówki, gry w karty, wspólne oglądanie telewizji, choć to akurat najrzadziej - wylicza kierownik klubu i Dziennego Domu Pomocy Społecznej Monika Nowakowska. - Mamy też zaplecze kulinarne, gdzie odbywają się warsztaty. A w porze letniej organizujemy wyjścia w teren. Myślę, że to świetna inicjatywa, która składnia seniorów do wyjścia z domów. Mogą się tu ze sobą spotkać, mamy takie osoby, które wcześniej się nie znały, a teraz się przyjaźnią, spotykają prywatnie. Seniorzy żyją pełnią życia - dodaje.