Klub Panaceum znalazł sposób, by obejść restrykcje. „Od jutra działamy w nowej formule"

Dział: Tylko u nas
18/10/2020 - 19:28
Zajęcia sportowe przygotowujące do maratonów fitness, maratonów tanecznych, zawodów boksu tajskiego, zawodów crossfitowych. Zaplanowane na 50 minut, prowadzone przez trenerów. A także codzienne zawody o Puchar Panaceum. - W takiej formule będzie od jutra działał Panaceum Fitness Club Radomsko. W ten sposób, zgodnie z prawem, obejdzie restrykcje dla czerwonej strefy, w której takie klubu powinny być zamknięte.

W Warszawie w sobotę odbył się protest przeciwko zamykaniu klubów fitness i siłowni w powiatach zaliczonych do tzw. czerwonych stref. Obostrzenia wprowadzone są w związku z przyrostem nowych zakażeń koronawirusa. Powiat radomszczański od soboty jest jednym ze 152, które zostały objęte nowymi zasadami. 

Nowe zasady to m.in. zamknięcie miejsc, gdzie można było uprawiać sport. Właściciele takich klubów mówią, że lockdown bardzo mocno w nich uderzył, drugie zamknięcie może oznaczać dla nich koniec działalności. Okazuje się, że znaleziono sposób, by zgodnie z przepisami uniknąć zamknięcia. Korzysta z niego także radomszczańskie Panaceum. O co chodzi? O przeprofilowanie. I organizowanie tego, co można zorganizować i zaproponować swoim kilentom.

panaceum

Klub Panacem, będzie jutro działał

Na profilu facebookowym pojawiło się takie zaproszenie:

„Rozpoczynamy ZORGANIZOWANE ZAJĘCIA SPORTOWE, przygotowujące do maratonów fitness, maratonów tanecznych, zawodów boksu tajskiego, zawodów crossfitowych - ZAPLANOWANE na 50 minut, a prowadzone przez naszych wykwalifikowanych trenerów. Wszystkie zajęcia ujęte w grafiku dostępne są na recepcji. Wstęp na zajęcia możliwy tylko po wcześniejszym wpisaniu się na listę uczestników.  

Na sali głównej organizujemy zawody siłowo-wytrzymałościowe o 1 Puchar Panaceum. Konkurencje to: wyciskanie sztangi leżąc, jazda na czas - AirBike. Zawody odbywać się będą cyklicznie od poniedziałku do piątku 6:00 - 23:00, sobota 7:00 - 20:00 i niedziela 9:00 - 20:00. W zawodach może uczestniczyć każdy po wcześniejszym wpisaniu się na listę i uiszczeniu opłaty wpisowej (karnet członkowski również upoważnia do udziału). Nagrody przydzielane będą w każdy poniedziałek po zakończonym tygodniu WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO. Masz tydzień na wykręcenie jak najlepszych wyników - do dzieła? Szczegółowy regulamin zawodów dostępny na recepcji. Odpowiednia rozgrzewka jest bardzo ważna, dlatego też Panaceum Fitness Club udostępni sprzęt niezbędny do jej przeprowadzenia. Pracownicy i trenerzy nie będą ingerować w czas oraz sposób rozgrzewki, jednakże prosimy (WAŻNE) o stosowanie się do aktualnie obowiązujących zasad sanitarno-epidemiologicznych na terenie całego obiektu sportowego.