[KAMPANIA] Kandydaci Konfederacji o ZUS-ie, podatkach i związkach partnerskich

Dział: Aktualności
09/10/2019 - 12:43

Media

Patryk Marjan z Bełchatowa oraz radomszczanie Jacek Rak i MarcinBudkiewicz, którzy kandydują do Sejmu z listy Konfederacji Wolność i Niepodległość chcą obniżać podatki. Maksymalnie.

Dzisiaj podcza krótkiej konderencji prasowej na placu 3 Maja przedstawili najważniejsze propozycje zmian gospodarczych, które chcieliby wprowadzić. Jak zapewnił Patryk Marjan, są już gotowe projekty uchwał, a oni gwarantują, że to co zapowiadają, jeśli zostaną wybrani, stanie się faktem.

Jakie to zmiany? Przede wsyztskim likwidacja PIT, obniżka CIT do 5%, płatność gotówką bez limitu, dobrowolny ZUS dla wszystkich oraz wolny handel uliczny. O złej reformie edukacji czy braku rozwiązanie dotyczącego problemów w służbie zdrowia mówił Jacek Rak. - Jesteśmy partią ideową, która ma napisanych ponad 100 ustaw - dodawał.

marcin Budkiewicz skupił się na obrnie tradycyjnej rodziny. - Pojmowanej jako związek kobiety i mężczyzny. 

Dodał, że PiS tego nie jest w stanie zagwarantować, a Konfederacja jest jedyną opcją, która jest w stanie zablokować możliwość legalizacji związków partnerskich. Bo konsekwencją takiego kroku byłaby możliwość adpotowania dzieci przez pary jednopłciowe.