Illegal Night Radomsko przełożona, ale niektórzy i tak przyjechali

Dział: Tylko u nas
02/05/2021 - 12:37
Na Facebooku utworzono wydarzenie organizowane przez Squad_Radomsko i NightRidersRadomsko dla miłośników motoryzacji. Tej z mocnymi silnikami, jazdą bokiem i kręceniem bączków, czyli wszystkim, czego na publicznych drogach robić nie wolno.

Za to parking galerii Radomsko często jest do tego wykorzystywany. Nielegalnie, co zresztą widać w nazwie, wieczorami i nocą. Czasem się uda, czasem ktoś straci panowanie i wjedzie w latarnię, czasem kogoś zatrzyma policja.

Spotkanie zaplanowano na sobotę 1 maja o godz. 18, ale jeszcze przed tym dniem zostało przełożone na 16 maja, godzinę wcześniej. Jednak być może nie wszyscy doczytali, a może nie uwierzyli.

[CZYTAJ] Kto stoi w kolejce po mieszkania: na liście do przydziału jest 98 rodzin

 illegal

Po 18 wokół parkingu krążyło kilka policyjnych radiowozów. Na parkingu można się było doliczyć kilku aut. Stały zaparkowane w kilku miejscach. Co jakiś czas ktoś przejechał, popatrzył, co się dzieje, zaparkował, albo odjeżdżał.

A policjanci robili swoje. Jedno auto zatrzymali w Alejach Jana Pawła II, rozmawiali z kierowcą kilkanaście minut. Inny patrol podjechał do auta zaparkowanego na parkingu, zapytali o coś młodą dziewczynę, która siedziała za kierownicą.

A potem ustawili się w pewnej odległości i czekali na to, co się wydarzy. Jak mówili, taka ich rola. Spodziewali się, że znajdzie się śmiałek, który mimo, że impreza przeniesiona, będzie chciał sprawdzić możliwości swojego samochodu. - Nie teraz, jak się ściemni, za kilka godzin - mówili. I dodawali, że wtedy będą musieli interweniować.

Slider