I Radomszczański Festiwal Pływacki z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

Dział: Sport
05/02/2020 - 13:37

Ta impreza ma promować pływanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie ma co zwlekać, zapisy rozpoczęte.

mosir plakat 1580899496

Zawody odbędą się na krytej pływalni MOSiR-u w sobotę 22 lutego, początek o godz. 16. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w zawodach, na piśmie. Druki można pobrać w biurze MOSiR lub w dniu imprezy w biurze zawodów.

Przewidziano kategorie wiekowe: dzieci do lat 7 (pokonanie dystansu 25 metrów w sposób dowolny z możliwością wykorzystania sprzętu pomocniczego, np. deska, makaron, rękawki itp.), klasy I-III dziewczęta i chłopcy (przepłynięcie dystansu 25 jednym ze stylów pływackich wykorzystywanych w pływaniu, dowolny, klasyk, grzbiet, zawodnik płynie cały dystans jednym wybranym stylem, klasy IV-IV dziewczęta i chłopcy (przepłynięcie dystansu 25 metrów stylem dowolnym), klasy VII-VIII dziewczęta i chłopcy (przepłynięcie dystansu 50 metrów stylem dowolnym), młodzież szkół ponadpodstawowych (przepłynięcie dystansu 75 metrów stylem zmiennym z zachowaniem kolejności: grzbiet, klasyk, dowolny), Open (pływanie ciągłe w czasie 1 godziny).
Zapisy przyjmowane są w biurze MOSiR, telefonicznie pod numerem 44 683-58-44, elektronicznie e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w dniu imprezy w biurze zawodów w godzinach 15.30-16.

Obowiązuje opłata wpisowa: dzieci oraz młodzież ucząca się 5 zł od osoby, dorośli 10 zł osoby. Regulamin Radomszczańskiego Festiwalu Pływackiego dostępny jest na stronie internetowej MOSiR-u.