[FILM] W Radomsku już Wiosna. Dawid Wawryka prezentuje ludzi partii Biedronia

Dział: Tylko u nas
17/03/2019 - 12:26

Media

Nadeszła szybciej niż ta kalendarzowa. Już można się zapisywać. Dawid Wawryka odpowiedzialny za tworzenie struktur partii Roberta Biedronia przedstawił ludzi, którzy będą ją z nim w Radomsku tworzyć.

Dawid Wawryka najpierw zaczął w Radomsku bronić drzew, potem stworzył Komitet Stop Wycince Drzew w Radomsku, później założył komitet wyborczy Miasto Otwarte i wystartował w wyborach prezydenckich w mieście. Poznali go wszyscy. Zaistniał w lokalnej polityce, teraz czas na tę ogólnopolską, a może nawet europejską.

Od dawna współpracuje z Robertem Biedroniem i kiedy ten założył partię Wiosna oczywistym było, że radomszczanin będzie w niej odgrywał znaczącą rolę. Został przedstawiony na konwencji założycielskiej w Warszawie. A dzisiaj to on na placu 3 Maja oficjalnie zainagurował budowę struktur Wiosny w naszym okręgu wyborczym. Zapowiedział też, że członkowie partii będą aktywni w mieście, a pierwsza okazja już podczas środowej sesji Rady Miasta.

Na pytanie czy wystartuje w wyborach do Europarlamentu Wawryka nie odpowiada wprost: trwają rozmowy, ustalania nazwisk kandydatów.