×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 397.

[FILM] Polska powinna opuścić UE? Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Dział: Aktualności
09/05/2019 - 12:04

Media

Dziś na Placu 3 Maja odbyła się konferencja prasowa KWW Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy, na której wystąpił Europoseł Konfederacji Dobromir Sośnierz, kandydat z okręgu śląskiego, oraz Patryk Marjan, kandydat z okręgu łódzkiego.

Kofedercja Korwin w Radomsku

Konfederację tworzą środowiska wolnościowe, narodowe, konserwatywne i proobywatelskie. W swojej działalności na pierwszym miejscu stawiają takie wartości jak wolność, naród, tradycja. 

Dzisiejsze spotkanie dotyczyło roli Polski w Unii Europejskiej i szerzącej się w niej patologii.

- Unia bezprawnie poszerza swoje kompetencje kosztem państw członkowskich. Brak uszanowania wewnętrznych procedur, ciągły rozrost kompetencji, brak przejrzystości - wyliczał Sośnierz. - To wszystko powinno zmartwić Polaków - komentował.

- Nadchodząca kadencja w Parlamencie Europejskim może przesądzić, o tym, że ciężko będzie się z Unii Europejskiej wypisać po dobroci - mówił Sośnierz, który jednocześnie zachęcał mieszkańców Radomska i okolic na głosowanie na przedstawicieli partii Korwin i Wolność. - Nasz program jest z definicji negatywny, my nie potrzebujemy regulacji, dyrektyw. Potrzebujemy zatrzymać to szaleństwo - komentował polityk.

Patryk Marjan jest kandydatem do Europarlamentu Europejskiego. Dziś nie tylko opowiadał o zagrożeniach płynących z Unii Europejskiej dla Radomska, ale także zachęcał mieszkańców do głosowania na jego osobę. - Zależy mi na tym, aby mieszkańcy Radomska i okolic wybrali świadomie - opowiadał. - Jestem w każdej chwili gotowy podjąć dyskusję o kształcie i funkcjonowaniu Polski w Unii Europejskiej - zapewniał.