[FILM] Brzeźnicka: kierowca skutera w efektownym slalomie na przejściu

Dział: Aktualności
06/02/2020 - 07:58

Tan filmik z samochodowej kamery robi karierę, trafił m.in. na facebookowy portal Radomszczańscy Mistrzowie Kierownicy, a wczoraj na kontakt24 stacji TVN.

Kamera do samochodu może kosztowac kilkadziesiąt zł i to już wystarczy do nagrania tego, co się na naszych drogach dzieje. Jeśli chcemy obraz lepszej jakości trzeba będzie zapłacić kilkaset zł. Za to w przypadku stłuczki czy wypadku albo innej groźnej sytuacji bez problemu będzie można odczytać numery rejestracyjne samochodu, a to ułatwi pracę policji. Takie nagranie może być też dowodem w sądzie.

Zdecydowana większość filmów, które trafiają do sieci, to jednak sytuacje, które do organów ścigania nie trafiają, za to pokazują jak potrafimy wyłączyć myślenie za kierownicą. W przypadku tego filmu za kierownica skutera. 

Brzeźnicka to jedna z najniebezpieczniejszych ulic w Radomsku. To tu doszło do największej liczby śmiertelnych wypadków. Kierowca skutera widocznego na nagraniu w sobie tylko znany sposób uniknął potrącenia którejś z pieszych. Na szczęście został tylko królem wymijania na przejściu w Radomszczańskich Mistrzach Kierownicy.