Ferie w Miejskim Domu Kultury. Na początek spotkanie z policjantami

Dział: Aktualności
14/01/2020 - 14:19

- W MDK w ferie nie można się nudzić - mówią pracownicy placówki i zachęcają do udziału w atrakcyjnych zajęciach dla dzieci i młodzieży. W domu kultury trwają półkolonie. Przygotowano zajęcia taneczne, filmowe, robotyczne czy plastyczne.

ferie w MDK

(fot. MDK)

Na początek, we wtorek 14 stycznia z uczestnikami zajęć spotkali się policjanci i opowiedzieli o zasadach bezpieczeństwa w czasie ferii.

Dobra informacja dla zainteresowanych: zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Można pojechać na wycieczkę do Candy Parku w czwartek 23 stycznia. To propozycja dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Koszt 25 zł od osoby, a zapisy przyjmowane są w Dziale

Upowszechniania Filmu i Organizacji Imprez, tel. 501 019 312.

Pracownicy MDK zapraszają babcie i dziadków z wnukami na warsztaty z Jagodową Babeczką, które odbędą się w piątek 24 stycznia o godz. 16. Karty uczestnictwa można wypełniać w tym samym dziale.

A propozycja na weekend to koncert multiinstrumentalisty Tomasza Drozdka, twórcy projektu T.ETNO, który odbędzie się w sobotę 18 stycznia o godz. 18. A w niedzielę 19 o 17 wystąpi częstochowski zespół „Jedynka pod prądem”. Wstęp na oba koncerty jest bezpłatny.

A każdego dnia o godz.10.30 Bajkowe Poranki Filmowe w Kinie Pasja.