ESBANK Bank Spółdzielczy głównym sponsorem RAP Radomsko. Po raz 10

Dział: Sport
13/02/2020 - 07:39

To już dziesiąta umowa o stałej współpracy Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej oraz ESBANKu Banku Spółdzielczego. Wsparciem objęty zostanie także Uczniowski Klub Sportowy „RAP” Radomsko.

ESBANK RAP umowa2020

(fot. ESBANK)

- W działalności RAP-u i UKS „RAP” Radomsko niezmiennie cenimy nie tylko ogromne zaangażowanie i profesjonalizm założycieli oraz całej kadry trenerskiej, ale i misję bliską wartościom naszego Banku, jakimi są siła, solidność i stabilność, a także wartościom spółdzielczym” - mówi o współpracy z RAP-em członek zarządu ESBANKU Banku Spółdzielczego Edyta Półrola-Karska, która reprezentowała zarząd podczas oficjalnej inauguracji nowych umów na początku lutego. - Ciesząc się z dalszej współpracy, dziękuję za sportową aktywizację lokalnej społeczności, a także promowanie wśród dzieci i młodzieży idei pracy zespołowej oraz gry fair play

- Dzięki ogromnej pomocy, jaką wykazuje ESBANK Bank Spółdzielczy dla Akademii, bardzo duża ilość dzieci może spełniać swoje marzenia, rozwijać pasje, poznawać nowe miejsca i ludzi - mówią założyciele RAP-u Marek Kozak i Krzysztof Kowalski. - Dziś w Akademii RAP trenuje na co dzień ponad 200 dzieci w wieku od 5 do 11 lat i każde z nich, także dzięki sponsorom, ma możliwość stałego rozwoju sportowego i mentalnego, na które kładziemy szczególny nacisk.