Dziewczyny też mogą grać w piłkę, a nawet powinny. RAP Radomsko zaprasza

Dział: Sport
14/08/2019 - 12:53

Kobieca piłka nożna stale się rozwija na całym świecie! RAP Radomsko chce brać czynny udział w popularyzacji piłki nożnej wśród dziewcząt. Dziewczyny uwielbiają rywalizację i uwielbiają piłkę nożną, dlatego uruchamiamy nowy projekt - można przeczytać na plakacie zachęcającym płeć piękną do uprawiania tej dyscypliny sportu

rap dziewczynki

RAP GIRLS RADOMSKO ZAPRASZAMY DZIEWCZYNY NA TRENINGI PIŁKI NOŻNEJ

Projekt dedykowany jest dziewczynkom, uczennicom klas I - VIII szkół podstawowych, a podyktowany jest stałym rozwojem kobiecej piłki nożnej w Polsce i na świecie.

Zajęcia szkoleniowe będą się opierać na Programie Szkolenia RAP Radomsko zgodnym z Narodowym Modelem Gry PZPN i na Modelu Gry RAP Radomsko, wg których odbywa się obecnie szkolenie chłopców w RAP Radomsko.

Po 10 latach szkolenia chłopców - czas na rozwój piłki nożnej wśród dziewcząt
Oczywiście dalej zajmujemy się szkoleniem chłopców i ciągle zapraszamy na zajęcia nowych zawodników. Nabór jest otwarty.

Widzimy wielki potencjał i chcemy się maksymalnie poświęcić pracy dla dziewcząt.
Najbliższy rok, będzie okresem wprowadzenia. Treningi, kilka turniejów i sprawdzianów. Później nastąpi przydział dziewcząt do damskich grup rozgrywkowych pod patronatem PZPN.
RAP Radomsko będzie też współpracował z klubami zajmującymi się szkoleniem dziewcząt w celu uściślenia szkolenia i wypracowania najlepszych wzorców, dzięki którym, dziewczęta uczestniczące w projekcie RAP GIRLS Radomsko będą mogły w przyszłości zaistnieć w profesjonalnej piłce nożnej.

Pierwsze zajęcia 2 września br.
Można już się zapisywać.
Maksymalnie w grupie może być 15 zawodniczek.
Dane kontaktowe do trenerów grup i trenera koordynatora oraz miejsca i godziny zajęć, regulamin i formularze przystąpienia do RAP Radomsko są na www.rap-radomsko.pl

Zajęcia w RAP GIRLS Radomsko odbywać się będą w trzech grupach:
Grupa Żółta: klasy I - II - III, trener Grzegorz Marjański
Grupa Niebieska: klasy IV - V - VI, trener Przemysław Nieznański
Grupa Czerwona: klasy VII - VIII, trener Rafał Wawrzyniak

rap dziewczynki 2