Otwarcie VILLARO - sklepu z odzieżą męską. Targowa 10b

Dział: Aktualności
06/04/2019 - 11:08

Dzisiaj mężczyźni w Radomsku mają swoje święto. Przy ulicy Targowej 10b otwarto nowy sklep z odzieżą męską VILLARO. Bez wątpienia każdy pan znajdzie tam coś dla siebie. Począwszy od bielizny, a skończywszy na garniturach.

[tekst sponsorowany] Sklep oferuje szeroki asortyment dostosowany do najnowszych trendów. W salonie znajdziemy buty, koszule, marynarki, spodnie, swetry, kurtki, płaszcze i dodatki, takie jak: muszki, krawaty czy spinki. Są także garnitury i fraki.

Można się tu ubrać zarówno na ślub, komunię jak i mniej zobowiązujące wyjście. Ubrania zarówno dla małych, jak i dużych panów. Szczególnie dzisiaj warto odwiedzić sklep, ponieważ obowiązuje 10% rabat na cały asortyment, a na klientów czeka pyszny tort i lampka szampana. Sklep zachęca nie tylko szerokim asortymentem, ale też przystępnymi cenami na każdą kieszeń.

Ceny koszul zaczynają się od 29 zł, a garniturów od 199. W sklepie czekają fachowi doradcy, którzy każdemu pomogą wybrać coś dla siebie. Nie czekajcie, sprawdźcie sami. Dzisiaj sklep czynny do godziny 15. Na co dzień od 9 do 19. A w soboty od 9 do 15 i w każdą niedzielę handlową.