Artur Bartosik przestaje być rzecznikiem radomszczańskiej straży pożarnej

Dział: Aktualności
09/06/2021 - 12:52
1 czerwca st.kpt. Artur Bartosik został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Radomsku. Od dzisiaj, środy 9 czerwca, przestał pełnić rolę oficera prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku.

Zmiany kadrowe w radomszczańskiej komendzie sprawiły, że st.kpt. Artura Bartosika na stanowisku rzecznika komendy zastąpił już od dzisiaj kpt. Marek Jeziorski. W razie jego nieobecności funkcję oficera prasowego będzie pełnił asp. Janusz Bartnik.

Artur Bartosik od lat zajmował się kontaktem z mediami. Do jego obowiązków nie należała jednak tylko komunikacja społeczna, bo ta była tylko dodatkową funkcją, przypisaną do podstawowego zakresu obowiązków.

68a10bdd 960d 4ac5 8eef ead12490f80a 1

(Fot. KPPSP w Radomsku)

[CZYTAJ] 19-latek spadł z rusztowania i doznał obrażeń. Potrzebny był śmigłowiec

Dotychczasowy rzecznik pożegnał dziennikarzy słowami: „W tym miejscu nie pozostaje mi nic innego, jak tylko podziękować Wam za dotychczasową współpracę. Z mojego punktu widzenia, bardzo dobrą i profesjonalną współpracę z Waszej strony. Sporo się od Was nauczyłem. Chcę podziękować również za to, że mieliście do mnie cierpliwość (…)”.