18 Jan
kam
 
- Minął etap zbierania wszystkich ankiet w akcji Zostań Doradcą Prezydenta - poinformował w piątek 12 lutego Wiesław Kamiński. - Nie traciliśmy czasu kiedy je grupowaliśmy, hierarchizowaliśmy. Od razu zostały wykonane pewne drobne prace, które ułatwią życie mieszkańcom, czy to fragment nawierzchni na ulicy Krańcowej, czy Owocowej, dodatkowa lampa oświetleniowa przy Pajdaka, dodatkowe kursy autobusów do dzielnicy Folwarki - wyliczał i dodał, że cieszy go tak duża liczba ankiet. Zapowiedział też, że na razie zrobiono rzeczy drobne, ale inne są w trakcie, a na większe i poważniejsze przyjdzie czas. Mieszkańcy w ankietach zwracali uwagę głównie na stan ulic i chodników, ale nie tylko.
 

- Minął etap zbierania wszystkich ankiet w akcji Jestem Doradcą Prezydenta - poinformował dzisiaj Wiesław Kamiński. - Nie traciliśmy czasu kiedy je grupowaliśmy, hierarchizowaliśmy. Od razu zostały wykonane pewne drobne prace, które ułatwią życie mieszkańcom, czy to fragment nawierzchni na ulicy Krańcowej, czy Owocowej, dodatkowa lampa oświetleniowa przy Pajdaka, dodatkowe kursy autobusów do dzielnicy Folwarki- wyliczał i dodał, że cieszy go duża liczba ankiet, Zapowiedział też, że na razie zrobiono rzeczy drobne, ale inne są w trakcie, a na większe i poważniejsze przyjdzie czas. Mieszkańcy w ankietach zwracali uwagę głównie na stan ulic i chodników, ale nie tylko.

Komentarze   

0 #1 Ksenia 2016-08-17 00:39
a ja Wam powiem, ze panu Wiesiowi szkoda 3 zł na parking pod szpitalem w Radomsku i bezczelnie parkuje przy znaku zakazu tuż przed szlabanem parkingowym swoim Passatem !!! wstyd i hańba żeby nie było karierowicza stać 3 pln na parking ! nastepym razem dopilnuje aby mundurowi zrobili z PISowcem porządek !
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież